Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині колишній керівник підприємства провів махінації з пальним: йому оголосили підозру

15 июня, 2021 17 :10

Колишньому виконувачу обов’язків керівника одного із державних підприємств Миколаївської області повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах  (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що у 2020 році товариство, на підставі укладеного договору, здійснило постачання до державного підприємства 44,8 тис літрів дизельного пального на суму 800 тис грн.

Проте, керівник державного підприємства, достовірно знаючи, що дизельне паливо на підприємство не надійшло, діючи всупереч інтересам державного підприємства, з метою особистого збагачення, незаконно перерахував кошти, підробив документи щодо отримання товарно-матеріальних цінностей та розпорядився пальним на власний розсуд.

В результаті таких дій посадової особи спричинено тяжкі наслідки інтересам державного підприємства у розмірі 800 тис грн.

Раніше повідомлялося, що з водія, який на трасі під Миколаєвом розлив майже 30 тис кубометрів дизпалива, стягнуть 180 тис гривень штрафу.