Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські стрибуни у воду готуються до Олімпійських Ігор

16 июня, 2021 10 :00

З 7 по 12 червня у спорткомплексі «Ліко» проходив чемпіонат України зі стрибків у воду, який став головним у розподілі щодо олімпійських ліцензій.

Тож за підсумками чемпіонату, у якому брали участь біля 90 спортсменів з 9 областей країни, головна тренерка збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачова оголосила склад тих, хто готуватиметься до Олімпійських ігор в Токіо.

«Це вихованці миколаївської школи стрибків у воду Олексій Середа та Олег Колодій. Відзначимо, що уродженці Миколаєва наразі виступають за Луганську область.

До них також приєднуються Олег Сербін, Софія Лискун,  Вікторія Кесарь, Анна Письменська. Запасним йде Кирило Болюх, – повідомила тренерка.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день у наших спортсменів є 6 підтверджених ліцензій – по одній у синхронних стрибках з вишки серед чоловіків, в індивідуальних стрибках з вишки серед жінок та чоловіків, на трампліні у чоловіків та дві – у стрибках з трампліну серед жінок. Наприкінці червня очікуємо на ще одну у індивідуальних стрибках з вишки серед чоловіків.

Також відзначимо, що у рамках чемпіонату України миколаївські спортсмени здобули золоту, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.