Депутат міськради порадила миколаївцям, які постраждали від затоплення Дормашини, звертатися до поліції

15 июня, 2021 18 :13

Депутатка Миколаївської міської ради Єлизавета Тріщанович порадила водіям, авто яких опинилися затопленими під час дощу в районі Дормашини, писати заяви до правоохоронних органів.

Про це Тріщанович заявила під час засідання депутатської комісії, передає кореспондент MyCity.

«Жителі міста, не важливо, що б тут не відбувалось, повинні відразу викликати поліцію саме у той час, і писати заяву на комунальну службу. І лише тоді комунальники, згідно зі законодавством, компенсують шкоду, яку нанесло місту. Тобто, якщо наступного разу в нас буде потоп автомобілів на Дормашині – відразу потрібно викликати поліцію. По-іншому, на жаль, ніяк», — вважає Тріщанович.

Єлизавета Тріщанович

Нагадаємо, 14 червня у Миколаєві зірвалась злива, в результаті якої велика кількість вулиць були затоплені. Уже традиційно, найбільше постраждав Центральний проспект в районі колишнього заводу «Дормашина». Там рівень води стрімко піднявся, повністю затопивши при цьому близько десятка автомобілів. Найбільше постраждали «БМВ» та «Тойота». Водіям їх довелося залишити посеред проспекту, а вода залила їх повністю: і салон, і моторний відсік. Рівень води у найбільш критичний час досягав даху автомобілів.

Як розповідали пізніше працівники комунальних служб, це сталося через те, що зливостоки забило будівельним сміттям, яке знаходилось поряд.