Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Секретар РНБО Данілов застеріг владу Миколаєва не давати дозвіл російській мережі відкривати супермаркет

15 июня, 2021 18 :32

Робота російської мережі супермаркетів в Україні неможлива. Інформація про вихід на український ринок мережі Mere не відповідає дійсності.

Про це заявив на пресконференції під час форуму «Україна 30» секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє «Ліга. Новини».

Данілов підкреслив, що якщо влада на місцях буде давати преференції російському бізнесу, то до неї «швидко будуть застосовані заходи».

«Як це взагалі можливо. Це чисто провокаційні речі. Якщо не дай бог якась міська влада дозволить цим хлопцям працювати, повірте, у нас вистачить розуміння, що це робити неможливо… Якщо міська влада буде давати преференції російському бізнесу, якщо йдеться про Миколаєві, то до мера і депутатів дуже швидко будуть застосовані заходи, тому що без їх дозволу цього зробити не можна», – заявив Данілов.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація про те, що в Миколаєві на місці колишнього «Амстора» збираються відкрити російський супермаркет.