В Миколаєві засудили до довічного ув’язнення Герасима Багірянца, який вбив подружжя біля районного суду

15 июня, 2021 18 :47

Жовтневий районний суд, 15 червня підтримав позицію Миколаївської обласної прокуратури та засудив 52-річного жителя м. Миколаєва за вбивство подружжя – жінку та чоловіка, жителів м. Одеса, до довічного позбавлення волі (п.1 ч.2 ст.115 КК України).

Про це повідомляє Прокуратура Миколаївської області.

Трагедія сталася 30 січня 2019 року біля Ленінського районного суду м. Миколаєва. Засуджений та його жертви були опонентами у справі, яка розглядалась у райсуді щодо боргових зобов’язань. Суд виніс рішення на користь подружжя. Коли учасники вийшли із будівлі суду, зловмисник дістав з машини вогнепальну зброю та здійснив кілька пострілів у чоловіка та жінку. Потерпілі отримали смертельні поранені.

Суд також задовольнив цивільний позов на відшкодування шкоди потерпілій стороні загальною сумою понад 200 тис грн.

Як відомо, днем ​​в середу, 30 січня, в Миколаєві сталася стрілянина біля бізнес-центру «Космос-Плаза», в результаті якої загинула жінка, а чоловік з важкими травмами помер по дорозі в лікарню. Поліцейські затримали того, хто стріляв в подружжя.

1 лютого суд Центрального району Миколаєва, вивчивши всі доводи захисту і звинувачення, проаналізувавши наявні ризики знаходження зловмисника на свободі, обрав затриманому за подвійне вбивство 52-річному Герасиму Багірянцу міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави.