Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині триває ремонт траси М-14 «Одеса-Новоазовськ»: облаштовано вирівнювальний шар покриття

16 июня, 2021 17 :04

У мкрн. Варварівка триває поточний середній ремонт ділянки дороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ в рамках програми Президента «Велике будівництво».

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Ділянка ремонту дороги М-14 на км 129+025 – км 139+590 збігається з вулицями міста: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська (від вул.Нікольська до вул.Пушкінська), Нікольська (від вул.Пушкінська до вул.Велика Морська), Пушкінська (від вул.Велика Морська до Інгульського мосту), проспект Героїв України та мостові переході через річки Південний Буг та Інгул.

Наразі по вулиці Веселинівській дорожники фрезерують старе покриття з наступним підсиленням конструктиву дороги за допомогою армування геосіткою. Вже розпочато й влаштування вирівнювального шару покриття на який згодом укладатиметься верхній шар ЩМА.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині розпочинається реконструкція дорожнього покриття на трасі Н-24 та триває реконструкція Троїцького мосту.

Крім цього, у 2022 року «Укравтодор» повністю відмовиться від проектів поточного середнього ремонту через реалізацію програми президента «Велике будівництво».