Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Роблять на свій страх і ризик: мерія Миколаєва про будівництво «Епіцентру» на Богоявленському проспекті

16 июня, 2021 11 :49

Перед початком будівництва нового «Епіцентру» про проспекту Богоявленський влада Миколаєва не видавала компанії жодних дозвільних документів. Тим не менш, будівництво не лише не зупинили, а воно продовжується й нині.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв, повідомляє MyCity.

«Окрім декларації на підготовчі роботи, яка дає право поставити паркан і вирівняти будмайданчик, я не знаю, як на сьогодні, але, думаю, ситуація не змінилась, на момент його відкриття не було жодних дозвільних документів. Були отримані містобудівні умови, але не було отримано ні декларації на початок будівельних робіт, не був отриманий сертифікат вводу в експлуатацію, який підтверджує, що об’єкт перевірили й він відповідає всім нормам ДБН (Державні будівельні норми – прим. кор.) українського законодавства, й про те, що там безпечно перебувати людям. Тому, скажімо так, все, що там зараз відбувається, роблять на власний страх і ризик», — розповів Єрмолаєв.

Він також додав, що дозволи на будівництво таких великих супермаркетів видає не міська архітектурно-будівна інспекція, тому місто не може заборонити будівництво.

Все ж, міська влада написала листи в ДАБІ, прокуратуру й ДСНС з проханням «вплинути на ситуацію».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що під час будівництва робітники пошкодили газопровід, через що Широка Балка залишилась без газу.