Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Депутати облради схвалили кандидатуру В’ячеслава Мейтуса на посаду головного лікаря обласного дитячого реабілітаційного центру

16 июня, 2021 15 :29

Депутати облради одноголосно підтримали призначення В’ячеслава Мейтуса на посаду головного лікаря КНП «Обласний дитячій центр медичної реабілітації» Миколаївської облради.

Про це йшла мова на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я у середу, 15 червня, передає кореспондент MyCity.

 «На конкурсній комісії Вячеслав Борисович виявився переможцем на вакантну посаду директора обласного дитячого центру реабілітації. Пропоную винести це питання на найближчу сесію», — повідомила голова комісії Ірина Шабільянова.

Член комісії Андрій Закусілов додав, що В’ячеслав Мейтус був єдиною кандидатурою та інших претендентів на цю посаду не було.

Депутат облради Вадим Олабін поцікавився у В’ячеслава Мейтуса подальшою долею цього закладу:

«Те, що ми там бачили 8 місяців назад свідчило про закриття цих закладів. Гарну територію, яка там є, віддати підприємцям, які наведуть там лад, щось придумають і розмістять дитячий медичний центр реабілітації. Як ви думаєте, яким шляхом нам треба рухатися?».

В’ячеслав Мейтус відповів, що заклад у будь-якому разі збереже свою специфіку і наразі він частково готовий приймати дітей.

«Ми плануємо, згідно з ліцензією, зберегти абсолютно усі лікувальні напрямки. Хочемо заключити договір з НСЗУ на отрмання декількох реабілітаційних пакетів. Під час перехідного періоду ми будемо звертатися за фінансуванням до органів місцевої влади. У перспективі плануємо налагодити роботу зі спонсорами та залучати міжнародних донорів», — повідомив претендент на посаду директора.

Також лікар повідомив, що оздоровчі санаторії «Південний» та «Дубки» розраховані на 200 дітей,  а «Рибаківка» — на 100. Планується завантажувати ці реабілітаційні центри в повному обсязі.

Проте депутат облради Тетяна Демченко заперечила, щодо такої кількості дітей.

«Ви лукавите. У порядку денному є ваше звернення, у якому зазначено, що ви плануєте оздоровити не 400 дітей, а лише 100. І просите на це 10 млн. гривень», — обурилася депутатка.

Проте В’ячеслав Мейтус зазначив, що 100 дітей будуть оздоровлюватися лише у перехідний період, а коли будуть залучені до співпраці НСЗУ та спонсори, то реабілітаційний центр буде працювати на повну потужність.

Загалом депутати одноголосно підтримали призначення В’ячеслава Мейтуса на посаду головного лікаря КНП «Обласний дитячій центр медичної реабілітації» Миколаївської облради. Це питання буде винесено на найближчу сесію.

Нагадаємо, що сесія Миколаївської облради запланована на 17 червня 2021 року.