Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Штаб Антитерористичного центру при СБУ провів масштабні навчання на військових об`єктах Миколаївської області

16 июня, 2021 17 :41

Штаб Антитерористичного центру при СБУ провів провів масштабні навчання на військових об`єктах Миколаївської області.

Про це повідомляють у пресслужбі СБУ Миколаївської області.

За легендою навчань, декілька груп противника мали здійснити диверсію на одній з військових частин у м. Очаків, а також, з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні, низку терактів на об’єктах критичної інфраструктури міста.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичних операцій на об’єктах критичної інфраструктури регіону.

«Завдяки злагодженим та ефективним діям, учасники тренувань успішно впоралися із поставленими завданнями. Умовному противнику не вдалось проникнути на військовий об’єкт та здійснити там вибух. Крім того, учасники навчань успішно захистили об’єкти критичної інфраструктури міста. Під час спецоперації частка умовної ДРГ була виявлена та затримана, а наслідки її підривної діяльності нейтралізовано», — йдеться у повідомленні.

В контрдиверсійних заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацполіції, Патрульної поліції, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Керівництво Штабу АТЦ СБУ проаналізувало кожен етап навчань і відзначило належний рівень підготовки учасників тренування. Силовикам були також надані додаткові рекомендації щодо підвищення рівня захищеності стратегічних об’єктів регіону та ефективності контрдиверсійної роботи.