Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині 2-річна дівчинка отримала опіки: лікарів викликала поліція, а на мати склали протокол

17 июня, 2021 10 :48

Вдень 16 червня поліцейському офіцеру Олександрівської громади, що на Вознесенщині, капітану поліції Сергію Шерстюку від місцевих мешканців стало відомо, що у селі Трикрати малолітня дитина під час обіду отримала опіки грудної клітини, а її матір не вживає жодних дій задля надання кваліфікованої медичної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Прибувши за місцем мешкання родини, поліцейський разом із співробітниками служби у справах дітей з’ясував у матері, що дворічна дівчинка отримали опіки, виливши на себе щойно налитий у кружку чай.

На місце Сергій Шерстюк викликав швидку, лікарі якої надали першу допомогу дитині, та у супроводі поліцейського госпіталізували дівчинку до Вознесенської лікарні, де діагностували термічний опік грудної клітини 1-2 ступеню.

За невиконання своїх батьківських обов’язків по догляду за дитиною на матір дівчинки поліцейський склав адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщинв, під час пожежі у будинку, пітліток та чоловік отримали опіки кінцівок.