Жителька Корабельного району показала, як під час дощу зі стелі її квартири струмком тече вода: керуюча компанія нічого не робить

17 июня, 2021 11 :02

Жителька квартири по вулиці Океанівська, 38-б у Корабельному районі Миколаєва опублікувала відео наслідків дощу та бездіяльності керуючої компанії «Місто для людей». За словами власниці квартири, у компанії порадили прочистити зливову трубу.

Про це Ilona Schlegel написала у фейсбук-спільноті «Contact Center при Миколаївській міській раді».

На відео можна побачити струмки із води, що біжать зі плафонів та просто зі стелі. Як додає власниця, вона не встигає виносити відра з водою та підставляти тару.

«Незліченна кількість дзвінків на гарячу лінію практично нічого не дала. «Місто для людей відбулися латковим ремонтом даху над окремою квартирою, що є марною тратою грошей і нульовим результатом. Вода ллється струмками зі всіх плафонів, не встигаємо виносити відра. А адже це становить реальну загрозу всьому будинку», — написала жінка.

Вона додала, що таки змогла зв’язатись з керуючою компанією, проте там вирішувати ситуацію не захотіли, замість цього порадивши власникам самостійно піднятись на дах і прочистити зливову трубу.

«І знаєте, що вона мені порадила? Підніміться, каже, на дах і прочистіть зливову трубу, тому що, мабуть, в ній причина. Тобто я повинна кинути свою роботу (в лікарні) та мчати рятувати свою квартиру самостійно, виконувати роботу «Міста для людей». А в цей час куратор зі спокійною совістю буде відпочивати за кордоном. Хоча проблема ця виникла не сьогодні, а більше року тому. І який може бути латковий ремонт в 35-річному будинку», — обурилася власниця багатостраждальної квартири.

Зазначимо, що у коментарях під записом жителі Миколаєва лишили чимало гнівних коментарів щодо роботи керуючої компанії «Місто для людей», називаючи їх «повним 0» і «шарашкіною конторою».