Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Раді побилися нардепи від «ОПЗЖ» та «Слуги народу». ВІДЕО

17 июня, 2021 14 :21

У Верховній Раді під час розгляду поправок до законопроєкту про незалежність Нацради з питань телебачення і радіомовлення відбувся конфлікт між депутатами ОПЗЖ і «Слуги народу».

Про це пише «Лівий берег».

Депутати обступили голову Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микиту Потураєва і доводили йому свою точку зору щодо законопроєкту, який він доповідав.

Потураєв під час обговорення правок сказав, що «ця позиція немає нічого спільного зі змістом правок».

«Нас питали, коли закінчиться епоха бідності. Тоді, коли закінчиться епоха брехні. А закінчиться вона, коли повсталий народ витягне оцю фракцію, сукупні статки якої співмірні з річним бюджетом України, і розстріляє. На жаль, ми демократична країна, і мусимо йти повільно і знищувати вас політично, разом з іншими фракціями цього парламенту. Ось коли закінчиться епоха бідності і брехні», — заявив Потураєв.

Після цього нардепи ОПЗЖ вийшли до Потураєва і продовжили з ним конфлікт. Першим до нардепа підбіг Ілля Кива, до нього долучилися й інші колеги по ОПЗЖ.

Під час їхньої суперечки із залу лунали вигуки «Вірастюк!», але новий член фракції «Слуга народу» до конфлікту біля трибуни не доєднався. На захист Потураєва вийшов Микола Тищенко.

Позаду Потураєва між Кивою та його колегою по парламенту почалася бійка.

Нагадаємо, що парламент розглядає поправки до цього законопроєкту вже третій пленарний день. Одним із дискусійних питань є підняття зарплат для голови Нацради до 91 тис. і членам — до 70 000.