Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На сесії Миколаївської облради депутати підтримали збільшення бюджету на суму понад 154 млн гривень

17 июня, 2021 12 :56

Депутати Миколаївської обласної ради на засіданні сесії підтримали внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік.

Про це повідомляє кореспондент MyCity.

Доповідав по цьому питанню директор департаменту фінаансів облдержадміністрації Вадим Іщенко.

«Основне питання – це врегулювання міжбюджетних відношень між державним та обласним бюджетом. Друге питання – залучення залишку коштів обласного цільового фонду охорони навколишнього середовища. Також пропонується внести зміни в дохідну та видаткову частину бюджету у сумі 154 млн 047 тис 300 гривень», — повідомив голова фіндепартаменту.

Також він зазначив, що Миколаївській області додатково надається майже 82,8 млн. гривень на дороги загального користування місцевого значення.

32 млн. гривень – підтримка окремих закладів та заходів охорони здоровя (19,7 млн на кисневі концентратори, майже 10.5 млн – інсулін, 2 млн. 215 тис. – на Центр охорони здоров’я)

Майже 28,8 млн. гривень – на заходи боротьби з Covid-19 у школах (придбання ноутбуків для дистанційного навчання)

538 тис. гривень —  на заходи боротьби з Covid-19 у місцях, де буде проводитися ЗНО.

По фонду охорони навколишнього середовища залучається 500 тис. гривень з яких:

  • 40 тис. гривень – заходи програми «Екологічна стежка»
  • 60 – квадрокоптери
  • 400 тис – придбання авто для ландшафтного парку.

Також Вадим Іщенко додав, що на 1 червня 2021 року не виконується план обласного бюджету на 35,2 млн. гривень. Основна причина – недонадходження податку на прибуток від підприємств, яке, у порівнянні з минулим роком, зменшилося на 37 млн. гривень.

До кінця поточного року директор фіндепартаменту сподівається виконати дохідну частину обласного бюджету за рахунок інших податків та зборів.

Щодо бюджетів ОТГ він зазначив, що на 1 червня недовиконано було 12 бюджетів з 52 двох на загальну суму 27 млн. гривень. Найбільш проблемною ОТГ Вадим Іщенко назвав Горохівську, бо с початку року було виконано лише 52% бюджету. Загалом, до кінця року, за розрахунками, ці ОТГ повинні виконати дохідну частину бюджету без жодних затримок або проблем.

Що стосується інших 40 ОТГ, то станом на початок червня вони перевиконали бюджет на загальну суму близько 170 млн. гривень.

Вислухавши доповідь директора фіндепартаменту, депутати облради 52 голосами «за» підтримали внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік.

Нагадаємо, що управління екології Миколаївської ОДА попрохало 500 тис. гривень на придбання другого позашляховика для регіональних ландшафтних парків та інші потреби. Зазначалося. що виділення стане можливим лише в разі перерозподілу бюджету.