Збірна України перемогла Північну Македонію на Євро-2020

17 июня, 2021 18 :01

Збірна України з футболу провела другий матч групового етапу Євро-2020 проти команди Північна Македонія, перегравши останню з рахунком 2:1.

Перший тайм підопічні Андрія Шевченка розпочали дуже жваво, притиснувши суперника. Українці провели кілька гострих атак і були близькі, щоб забити.

Уже на 29-ій хвилині після розіграшу кутового відзначився Андрій Ярмоленко. Вдруге українці відзначились на 34-ій хвилині. Тоді забив Роман Яремчук з передачі все того Ярмоленка – 2:0. Саме з таким рахунком закінчився перший тайм.

Другу половину гри українці провели зовсім не так яскраво, як попередню, і навіть пропустили гол. На 57-ій хвилині після порушення у своєму штрафному майданчику з пенальті забив Езган Аліоскі.

Втім, українська збірна також мала шанс забити з пенальті, але Руслан Маліновський не зміг переграти голкіпера. Більше голів не було, і матч закінчився перемогою збірної України з рахунком 2:1.

Наступну гру наші футболісти проведуть зі суперником з Австрії.