Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Суд постановив знести будинок, який незаконно побудували в Балабанівському лісі

17 июня, 2021 17 :48

Окружна прокуратура міста Миколаєва в судовому порядку домоглася позитивного рішення про знесення житлового будинку, розташованого на земельній ділянці державного лісового фонду у сосновому урочищі «Жовтневе» на березі Бузького лиману.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що житловий будинок побудований на земельній ділянці, яку незаконно було передано у власність громадянина без її вилучення у встановленому законом порядку з постійного користування ДП «Миколаївське лісове господарство» та за відсутності погодження Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Крім того, лісовий квартал, у якому розташована спірна ділянка, за категорію відноситься до рекреаційно-оздоровчих лісів, створених державою для задоволення рекреаційних потреб суспільства, а не окремих громадян.

Незаконність вилучення земельної ділянки підтверджено судами всіх інстанцій.

У зв’язку з цим окружною прокуратурою було подано позов до суду з вимогою зобов’язати власника — колишнього начальника Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, знести об’єкт нерухомості – житловий будинок  площею 578,4 кв м, привівши земельну ділянку у придатний для використання стан.

7 червня 2021 року Корабельним районним судом м. Миколаєва позов прокурора був задоволений.

Раніше повідомлялося, що у 2019 році Миколаївський апеляційний суд постановив повернути землі лісового фонду соснового урочища «Жовтневе» в державну власність, які раніше віддали під будівництво будинку.