Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

З початку року громадські формування виявили понад 800 правопорушень на Миколаївщині

18 июня, 2021 20 :19

У четвер, 17 червня, правоохоронці разом із членами громадських формувань провели нараду щодо підсумків охорони публічного порядку та державного кордону з початку року.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Зазначається, що на сьогодні у Миколаївському районі зареєстровано 22 громадських формування, до складу яких входять 1242 представники.

Впродовж 5 місяців громадські формування:

  • провели 402 спільні із правоохоронцями рейди у Миколаєві та 129 – на території району,
  • разом виявили 237 адміністративних та 389 кримінальних правопорушень в обласному центрі, а також 31 адміністративне та 202 кримінальних правопорушення у Миколаївському районі.

Під час наради було порушено питання щодо планування залучення членів формувань до патрулювань вулиць населених пунктів відповідно до спеціально розроблених щомісячних графіків.

Окремо поліцейські зазначили, що, у разі відмови керівників громадських формувань виконувати покладені на них функції, направлятимуться відповідні листи до реєструючого органу для вирішення питання щодо примусового розпуску такого формування.

Також повідомляється, що кожної третьої суботи місяця о 10:00 на базі Миколаївського районного управління поліції проводяться навчання членів громадських формувань.

Нагадаємо, що у селах Очеретня та Тридуби запрацювали поліцейські станції. Вони обслуговуватимуть жителів населених пунктів Кривоозерської селищної територіальної громади Первомайського району.