Секретар РНБО обурився бездіяльністю Сєнкевича стосовно відкриття в Миколаєві мережі російських магазинів

18 июня, 2021 10 :49

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що РФ на сьогодні активно поширює сепаратистські настрої на південних межах України, а саме: у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. А місцева влада в цей час бездіє.

Про це він повідомив в ефірі програми «Право на владу» у четвер, 17 червня.

Також Данілов згадав ситуацію із будівництвом у Миколаєві російської мережі магазинів Mere і обурився реакцією мера міста Олександра Сенкевича.

«Мені задали питання стосовно розгортання російської мережі магазинів у Миколаєві. І мер міста каже, що «я ні на що впливати не можу». Це на стільки дивна позиція. Що відбувається? РФ на сьогоднішній день перед виборами будує систему розповсюдження свого сепаратистського настрою на наших південних територіях, а місцева влада нічого не робить», – обурився секретар РНБО.

Нагадаємо, що до кінця червня 2021 року мережа російських магазинів Mere  планує відновити роботу свого магазину в Миколаєві, який був закритий у 2020 році. Крім того, з наступного тижня Mere почне відкривати магазини в інших містах України. У планах мережі — відкриття 40 магазинів до кінця року.

«Всі повинні розуміти, що в сучасному світі відбувається, починаючи від депутата сільської, селищної, міської ради, закінчуючи мерами таких міст, як Миколаїв. Я взагалі був здивований, коли начебто патріотичний мер зробив таку заяву. Друзі, схаменіться, Росія — країна-агресор, будь-яка людина, яка починає тут нам розгортати і впливати на вибори, ми повинні на корені все це припиняти. Я все це бачив на власні очі, починаючи з 1994 року, в своєму рідному місті Луганську. Коли вони почали, як оті хижаки розповзатися і розповзатися скрізь. Чим закінчилося? Тим, що РФ з Ростовської області почала війну і «Градами» лупила по українській території», — заявив Данілов.

Також він підкреслив, що немає ніякого конфлікту із Російською Федерацією, а є лише війна, яка з середини країни, нажаль, підтримується людьми, для яких Путін ще й досі являється авторитетом та прикладом для наслідування.

Крім цього, Данілов заявив, що в разі, якщо міська влада буде давати преференції російському бізнесу, то до мера і депутатів дуже швидко будуть застосовані заходи.