Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Екоінспекція затримала на Березанському лимані браконьєра, що виловив тисячі креветок

18 июня, 2021 16 :05

На території Миколаївської області на березі Чорного моря поблизу Березанського лиману затримали браконьєрів, що виловили 8 000 штук креветки під час державної заборони.

Про це повідомила пресслужба ДЕІ Південно-Західного округу.

Особу порушника встановлено та складено протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі обраховуються збитки, завдані навколишньому природному середовищу.

ДЕІ Південно-Західного округу нагадує, що з першого червня 2021 року розпочалася заборона на спеціалізований промисел креветки, яка триватиме в період з 1 червня по 31 липня у Чорному морі із затоками, лиманами та пов’язаними з морем озерами із використанням волокуш і ручних сачків. Також протягом цього часу в акваторії Чорного моря, від села Коблеве до межі Автономної Республіки Крим (по Перекопській затоці), заборонено здійснювати промисел креветки за допомогою ятерів і каравок. Крім того, з 1 червня забороняється спеціалізований промисел мідій драгою Хижняка