Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

СБУ викрила керівників двох ВНЗ Миколаєва на корупції: вони преміювали власних родичів

18 июня, 2021 12 :45

Служба безпеки України викрила корупційну схему у освітньо-наукових закладах Миколаївщини. Керівників двох установ задокументували на преміюванні власних родичів, яких зловмисники працевлаштували у підпорядкованих закладах.

Про це повідомляє пресслужба СБУ регіону.

Встановлено, що «схему» налагодили ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та директор Державного підприємства «Експериментальне виробництво інституту імпульсних процесів і технологій НАН України».

Члени їх родин протягом 2019-2020 років отримували премії та матеріальну допомогу у сумі близько 500 тис. гривень.

За виявленими фактами відносно ректора ЧНУ та директора Державного підприємства складено та оголошено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Ленінський районний суд Миколаєва та Миколаївський апеляційний суд визнали посадовців винними у вчинені адміністративного правопорушення.

Раніше повідомлялося, що апеляційни суд Миколаєва підтвердив 80 епізодів правопорушення ректора ЧНУ Леоніда Клименка та наклав на нього 6 800 гривень штрафу.