В Україні підвищать зарплату медикам: Зеленський підписав указ

18 июня, 2021 19 :36

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про підвищення мінімального розміру заробітної плати для медичних працівників.

Про це він розповів під час привітання в День медика.

«Не менш 13,5 тис. гривень для середнього медичного персоналу і не менше 20 тис. гривень для лікарів», — заявив президент.

За словами Зеленського, Офіс президента спільно з урядом і парламентом зроблять все, щоб такі суми були не тільки на папері, і, щоб загальний бюджет охорони здоров’я збільшувався, а також росли тарифи програм медичних гарантій.

«Уряд починає процес підготовки бюджету на 2022 рік. І я очікую, що він стане чітким сигналом для поновлення престижу і важливої ​​ролі медиків у нашому українському суспільстві», — додав Зеленський.

Він також попросив уряд врахувати підвищення мінімального розміру заробітної плати для медиків при складанні бюджету на наступний рік.

Крім того, президент України закликав представників місцевої влади не допускати ситуацій, коли керівники лікарень отримують в місяць 100 тис. ггривень, а лікарі і медсестри — 6 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що в Україні спростили процедуру виплат компенсацій медичним працівникам.