Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві відкрили фотовиставку, присвячену нацгвардійцю Віталію Марківу

20 июня, 2021 20 :19

Миколаївські гвардійці влаштували фотоекспозицію та презентували книгу присвячену участі старшини Віталія Марківа у звільненні Слов’янська.

Про це повідомляє пресслужба в/ч 3039 Національної гвардії України.

Командир відділення 1-ї роти оперативного призначення батальйону оперативного призначення (резервного батальйону) імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького старшина Віталій Марків у складі підрозділів НГУ в зоні проведення АТО у 2014 році приймав участь у звільненні Слов’янська.

Головна мета виставки – продемонструвати широкій аудиторії на прикладі особистої історії Віталія мужність, стійкість та вірність Батьківщині українського солдата.

«У 2017 році Віталія Марківа було незаконно затримано в Італії та звинувачено у вбивстві італійського журналіста. Його справу було сфабриковано, але завдяки титанічним зусиллям дипломатичного корпусу України, керівництва МВС та Нацгвардії у 2020 році військовослужбовця повністю виправдано та звільнено з італійської в’язниці», зазначив офіцер групи інформації та комунікації капітан Дмитро Горбачик.

У фотоекспозиції представлені світлини, на яких зображено військове та особисте життя гвардійця, і кожна із них розповідає про різні періоди: буремні події 2014 року, службово-бойову діяльність та боротьбу під час ув’язнення.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві новобранці строкової служби Нацгвардії склали присягу на вірність українському народові.