У Миколаєві розповіли, чому вирішили відновити ялинку біля палацу творчості, яка падала вже двічі, й чи загрожує вона людям тепер

19 июня, 2021 13 :16

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради прокоментували виданню MyCity рішення про відновлення дерева біля міського палацу творчості дітей, яке впало вчора на тротуар. Чиновники вважають, що вжили необхідні заходи задля безпеки людей.

Нагадаємо, що дерево падає вже вдруге. Першого разу подібна ситуація трапилась у 2015 році. Тоді його поставили назад і закріпили розтяжками з дроту, але в 2021 році вони обірвалися й дерево знову впало прямо на лавку.

Як сказав начальник управління Олександр Герасіменя, рішення про повторне відновлення дерева ухвалювало міське управління освіти.

«Управління освіти, це їхня територія, і вони попросили не розпилювати дерево, а посадити назад, ми це зробили», — говорить він.

В управлінні вважають, що зробили все необхідне для безпеки людей.

«Я думаю, що не загрожує (дерево – прим. ред.), тому що зробили розтяжки. Воно ж простояло 6 років останній раз, коли розтяжки робили, це дерево вже падало. Але вирішили відновити його вдруге, щоб не нищити», — додав Герасіменя.

На запитання, яка вірогідність того, що саме ця ялинка більше не впаде, Герасіменя відповів:

«Може впасти будь-яке дерево, тим більше зараз, коли насиченість вологою, послабилась коренева система, і під час вітру може впасти будь-яке дерево. Але там вжиті всі заходи безпеки, тому… зробили три розтяжки. Я думаю, все буде гаразд».