Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Голова Миколаївської ОДА зі заступником вакцинувалися проти COVID-19 американським Pfizer

18 июня, 2021 18 :19

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім та його заступник Микола Марінов зробили щеплення від COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Вакцинувалися чиновники у п’ятницю, 18 червня, на території Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4, а робили їм щеплення вакциною Pfizer-BioNTech, яка покликана навчити організм виробляти специфічні антитіла для знищення вірусу.

Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

Кім наголосив на важливості вакцинації від COVID-19 і на тому, що це один з основних етапів у подоланні пандемії коронавірусу.

«Вакцинальна кампанія набирає обертів. Наразі на Миколаївщині вакциновано 68 880 осіб, за минулу добу – 2563. Зараз вакцинують медиків, працівників закладів охорони здоров’я, соціальних працівників, а також людей віком понад 65 років. Крім того, триває імунізація маломобільних груп та освітян. Наголошую, що усі щеплення є добровільними й безоплатними», — зазначив Віталій Кім.

Після імунізації вакциновані перебували деякий час під наглядом медпрацівників у спеціально відведеній кімнаті. Як додали у пресслужбі, наразі вакциновані почуваються добре.