Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Рятувальники нагадали миколаївцям правила пожежної безпеки під час святкування Трійці

20 июня, 2021 09 :10

Миколаївські рятувальники нагадали мешканцям регіону, що під час проведення богослужінь на свято Трійці треба дотримуватися правил пожежної безпеки.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

За статистикою основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем. Залишається актуальним питанням дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах особливо під час проведення богослужінь з нагоди Дня Святої Трійці.

«Шановні громадяни! Будьте особливо пильними та обережними при використанні свічок – тримаючи її в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не встановлюйте в безпосередній близькості до займистих матеріалів свічки, лампадки. При виникненні пожежі або іншої надзвичайної події не панікуйте, а організовано покиньте приміщення через евакуаційні виходи», — йдеться у повідомленні.

Пожежні інспектори нагадують, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе запобігти виникненню біди.

Не забувають рятувальники і про пожежну безпеку в лісі. Вогнеборці повели для дітей акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” у Харчатовському лісі.