Рятувальники нагадали миколаївцям правила пожежної безпеки під час святкування Трійці

20 июня, 2021 09 :10

Миколаївські рятувальники нагадали мешканцям регіону, що під час проведення богослужінь на свято Трійці треба дотримуватися правил пожежної безпеки.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

За статистикою основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем. Залишається актуальним питанням дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах особливо під час проведення богослужінь з нагоди Дня Святої Трійці.

«Шановні громадяни! Будьте особливо пильними та обережними при використанні свічок – тримаючи її в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не встановлюйте в безпосередній близькості до займистих матеріалів свічки, лампадки. При виникненні пожежі або іншої надзвичайної події не панікуйте, а організовано покиньте приміщення через евакуаційні виходи», — йдеться у повідомленні.

Пожежні інспектори нагадують, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе запобігти виникненню біди.

Не забувають рятувальники і про пожежну безпеку в лісі. Вогнеборці повели для дітей акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” у Харчатовському лісі.