Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві у третє розпочали розгляд кримінальної справи екс-поліцейського Олега Шевчука

18 июня, 2021 18 :47

У Центральному районному суді Миколаєва знову почали розгляд обвинувального акту щодо екс-керівника Миколаївського міського управління УМВС України в області Олега Шевчука. Чоловіка обвинувачують у перевищені службових повноважень (ч.2 ст.365) та перешкоджанню мітингу (ст.340).

Про це повідомляє пресслужба суду.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється під головуванням судді Володимира Алєйнікова.

Кримінальне провадження щодо Олега Шевчука вже двічі розглядалося з постановленням виправдувальних вироків. Судами апеляційної та касаційної інстанції зазначені вироки скасовувались, а справа скеровувалась на новий розгляд.

Прокурор оголосив обвинувальний акт, відповідно до якого, Олег Шевчук 22.11.2013 року віддав наказ своїм підлеглим із застосуванням фізичного впливу демонтувати намети, які були встановлені учасниками акції за підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Виконуючі наказ, правоохоронці відтисли активістів від наметів та пошкодили один з них.

Також суд вирішив питання порядку дослідження доказів, зокрема допит свідків, потерпілих, дослідження письмових доказів, після чого буде допитано Олега Шевчука.

Наразі, для виклику свідків у засіданні оголошено перерву до 10.00 год 21.07.2021 року.

Раніше повідомлялося, що двоє потерпілих у справі Шевчука в суді заявили, що не мають претензій до обвинуваченого через розгін Євромайдану.

Крім цього, суд у справі Шевчука понад п’ять разів переносили через неявку прокурора.