Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві привітали дільничних офіцерів поліції з їх професійним святом

19 июня, 2021 09 :14

У п’ятницю, 18 червня, у палаці культури Головного управління Національної поліції в Миколаївській області відбулись урочисті заходи до Дня дільничних офіцерів поліції.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

З професійним святом правоохоронців вітали начальник ГУНП Сергій Шайхет та його заступники. Кращих співробітників нагородили почесними грамотами і відзнаками.

Начальник поліції області полковник поліції Сергій Шайхет подякував кожному дільничному за службу, побажав завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну їм мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

«Ви — ті поліцейські, які щодня стикаються із проблемами людей, їхнім болем та розчаруванням. На ваших плечах складна і відповідальна місія, адже від вашого професіоналізму та вміння вирішувати проблеми громадян залежить рівень їхньої довіри до поліції в цілому. Нехай на дільниці буде спокійно, в родинах панує мир і злагода, а вдячність та повага від людей будуть постійними супутниками вашої нелегкої, але такої потрібної роботи», — зазначив Сергій Шайхет

Також зі святом присутніх привітав заступник начальника ГУНП в Миколаївській області Олексій Ляшенко, який побажав кожному мати незламний дух та чуйне серце, рішучість на обраному шляху, з гідністю нести високе звання поліцейського та з честю служити і захищати.

Вітали дільничних офіцерів поліції і керівники Миколаївського та Вознесенського районних управлінь.