Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У САД Миколаївщини запевняють, що парапети типу «Нью Джерсі» на трасі Н-11 не заважатимуть пішоходам біля Мішково-Погорілове

19 июня, 2021 14 :15

У «Службі автомобільних доріг Миколаївської області» пообіцяли зробити пішохідний перехід чере трасу Н-11 «Дніпро – Миколаїв» у районі села Мішково-Погорілове.

Про це написали у пресслужбі САД.

Як відомо, дорожні служби вирішили розділити потік авто за допомогою бетонного парапету типу «Нью Джерсі», що значно обмежує можливість пішоходів перейти дорогу. Зокрема, жалілися люди зі села Мішково-Погорілове.

«Проектом передбачено влаштування пішохідного переходу «зебра» на 317-му кілометрі дороги Н-11 неподалік центрального в’їзду у село Мішково-Погорілове. Тому під час остаточної установки залізобетонних блоків у парапетному огородженні буде здійснено необхідний для облаштування пішохідного переходу розрив», — запевнили в САД.

Також обіцяють обладнати тротуари, які вестимуть до переходу.

Схема

Також вздовж усієї ділянки ремонту І категорії дороги Н-11 передбачено влаштування електроосвітлення, що суттєво підвищить видимість, зручність та безпеку пересування водіїв і в нічний час доби.

Більше того, у майбутньому дорожники хочуть облаштувати біля села надземний пішохідний перехід.