Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Соборній площі в Миколаєві встановлюють мобільний павільйон House of Europe

19 июня, 2021 12 :07

У суботу зночі й вдень, 19 червня, на Соборній площі в Миколаєві проходять роботи зі встановлення мобільного просвітницького павільйону House of Europe. Розташовуватиметься він ближче до міської ради.

Про це повідомляє кореспондент MyCity.

Як відомо, саме Миколаїв переміг у конкурсі програми ЄС House of Europe на розміщення мобільного павільйону. Тепер протягом трьох тижнів на Соборній площі відбуватиметься безліч цікавих та корисних подій за участі українських та іноземних спікерів: лекції, воркшопи, кінопокази, концерти, публічні обговорення та створення нових проєктів для розвитку міста.

Тут відбуватимуться різноманітні воркшопи, кінопокази, концерти, читання, проходитимуть виставки тощо. А ще у павільйоні розповідатимуть про більше 20 програм House of Europe та інші можливості від ЄС у секторі культури, освіти, медіа, соціального підприємництва, медицини та роботи з молоддю.

Щоб забезпечити мобільність споруди, павільйон складається з чотирьох основних компонентів ‒ індивідуально виготовлених контейнерів, модульних сценічних конструкцій, оздоблювальної склопластикової решітки та дзеркального навісу, що збираються на місці.

Два амфітеатри павільйону в різних комбінаціях зможуть прийняти майже 100 людей, третину з яких – під навісом висотою 4 метри, що захистить від дощу, сонця чи вітру. Загальна площа споруди – 180 м².

Це оригінальна архітектурна конструкція від українських архітекторів Івана Протасова, Яни Бучацької, Дмитра Міхєєва й Тараса Барана.

Довідкова інформація: 

 House of Europe — це програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного і творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа й роботі з молоддю.

 Goethe-Institut в Україні керує програмою House of Europe. Британська Рада, Французький Інститут та Чеський Центр є консорціум-партнерами проекту.