Нардеп від «ЄС» заявив, що проти Шарія порушили ще дві кримінальні справи

19 июня, 2021 13 :38

В Україні проти підозрюваного у державній зраді проросійського блогера Анатолія Шарія порушили нові кримінальні справи – за відмивання доходів, ухилення від сплати податків та махінації у фінансуванні «Партії Шарія».

Про це повідомив у Фейсбуці народний депутат від «Євросолідарності» Олексій Гончаренко та оприлюднив копії відповідних документів, отриманих від Офісу генпрокурора та НАЗК.

«Отримав відповіді на свої депутатські звернення стосовно законності набуття у власності нерухомості, де зараз переховуються Шарій та його дружина, а також про джерела фінансування «Партії Шарія». Офіс генпрокурора повідомив, що з цього приводу уже ведеться розслідування Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України», — зазначив Гончаренко.

Як пише видання «Укрінформ», в НАЗК повідомили, що в результаті аналізу звіту «Партії Шарія» виявлено ознаки кримінальних правопорушень: подання завідомо неправдивих даних відомостей фінансового характеру та невідповідність сум доходів осіб, що фінансували партію, розмірам внеску.

«Всі матеріали НАЗК передало Нацполіції (уже відкрита справа) та Фіскальній службі», — підкреслив Гончаренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Міністерство юстиції хоче через суд заборонити діяльність «Партії Шарія».