У результаті масового отруєння в Харкові до лікарень уже госпіталізували майже 80 людей

19 июня, 2021 14 :46

Уже 78 осіб госпіталізовано в Харкові після візиту до закладів «Якіторія» та «Мафія».

Про це пише видання «Українська правда».

Зокрема, шість хворих були доставлені в ніч на суботу до міської лікарні №3, ще одна людина госпіталізована в Краснокутську за місцем проживання. Також дорослі і діти, які отруїлися в кафе, проходять лікування у Міській клінічній лікарні №31 та Міській дитячій клінічній лікарні №19.

Всім був поставлений діагноз – ентероколіт.

Зі свого боку, Харківська міська рада пропонує власникам мережі закладів «Якіторія» та «Мафія» взяти участь у лікуванні відвідувачів, які у них отруїлися.

Зазначається, що для лікування пацієнтів необхідні такі препарати, як фізіологічні розчини, антибіотики та інші ліки, які були витрачені у великих обсягах за останні дні в результаті господарської діяльності цих ресторанів.

Як відомо, 16 червня до служби контролю якості ресторану «Якіторія», що розташований в Харкові на вулиці Квітки-Основ’яненка, звернулися відвідувачі зі скаргами на погане самопочуття. Керівництво ресторану вирішило тимчасово закрити його.

Нагадаємо, раніше головний лікар миколаївської «інфекційки» Світлана Федорова застерігала жителів міста щодо можливого спалаху холери.