Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Лукашенко: Ми не будемо приймати літаки з України

19 июня, 2021 17 :36

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не прийматиме літаків з України.

Виступ зі словами Лукашенка опублікували у близькому до нього телеграм-каналі «Пул першого».

«Ви бачите, як гидко вчинила Україна. Ми тут рятуємо їхніх людей, і будемо рятувати, люди-то ні в чому не винні, а вони закрили нам проліт. Ну, нам доводиться хвилин 40-45 робити гак, облітаючи їх, для того, щоб потрапити до Туреччини, Єгипту і т.д. […] Хоча ми зараз ведемо діалог… Раз Україна закрила нам проліт, то ми з України не будемо просто приймати літаки. Треба створити рівні умови для наших літаків Белавіа: якщо ми цим шляхом летимо, то ми змусимо й інших літати цим шляхом до нас у Білорусь», — заявив Лукашенко.

Як відомо, Україна дійсно «закрила» можливість літати над своєю територією для літаків «Белавіа» після епізоду зі Протасевичем.

Нагадаємо, 23 травня Білорусь підняла в у повітря винищувачі, щоб посадити пасажирський літак, на якому летів один із засновників опозиційного телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич.Це обурило низку країн ЄС.

Крім цього, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким пропонується призвати світових лідерів визнати режим Лукашенко загрозою міжнародній безпеці. Українські нардепа планують звернутися в ООН, Єврокомісію, ПАСЄ, НАТО та ОБСЄ.