Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На святкування 30-ї річниці Незалежності планують витратити майже 5,5 мільярдів

20 июня, 2021 11 :56

Кабінет міністрів планує витратити на святкування 30-ї річниці Незалежності України 5 423,2 мільйона гривень.

Про це йдеться у висновку Міністества фінансів до розпорядження Кабміну.

У графі «Вартісна величина впливу на показники бюджетів» Мінфін зазначає, що реалізація всіх передбачених в розпорядженні заходів та відзначення 30-ї річниці потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5 423,2 млн грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн грн.

«За результатами опрацювання зазначеної інформації додаткова потреба бюджетних коштів, необхідна для реалізації окремих заходів, включених до проекту плану заходів, становить 1,6 млрд грн», — йдеться у документі.

У відомстві вважають, що до проекту плану заходів мають бути включені лише заходи, що мають відповідне фінансове забезпечення. Водночас їх реалізація має здійснюватися за рахунок і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Нагадаємо, раніше в Україні презентували символіку 30-річниці Незалежності.