Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Австралії випробовують вакцину проти COVID-19 у вигляді назального спрею

20 июня, 2021 14 :51

Австралійські дослідники з компанії Nucleus Network почали клінічні випробування нового типу вакцини проти коронавірусу, яку потрібно вводити за допомогою назального спрею.

Про це повідомив директор Nucleus Network Пол Гріффін, пише Voice of America.

За його словами, хоча інші препарати в основному захищають від розвитку важких симптомів COVID-19, цей препарат спрямований на зменшення ризику зараження.

Вчені припускають, що нова вакцина може виявитися більш ефективною в порівнянні з препаратами AstraZeneca і Pfizer. Крім того, на щеплення тоді зможуть зважитися багато людей, які бояться ін’єкцій.

«Основна перевага полягає в тому, що коли ми вводимо вакцину тим самим шляхом, яким потрапляє патоген або вірус, тоді, сподіваємось, реакція буде більш досконалою у фактичному припиненні потрапляння вірусу», — пояснив він.

Незалежний комітет з етики схвалив початок досліджень. Вчені кажуть, що вакцина у вигляді назального спрею стане доступна пацієнтам приблизно через пару років.

Джерело: Громадське