Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаївському краєзнавчому музеї почали масову вакцинацію проти COVID-19

21 июня, 2021 15 :05

В Миколаївському обласному краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» розпочали масову вакцинацію співробітників.

Про це повідомив заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Валерій Чернявський.

«Доброго ранку шановні! Як ви напевно помітили, епідемія короновірусу особливо сильно вдарила по колективу Миколаївського обласного краєзнавчого музею. Питання: «Хто винен?», досі вносить розлад в наші ряди. Розуміючи, що ще однієї такої хвилі ми просто не витримаємо, проявив ініціативу та звернувся до областного управління здоров ‘я. Зараз наш заклад щотиждня відвідує понад 3,5 тисяч осіб, отже ми теж група ризику. Учора розпочався процес імунізації наших музейників перші 7 осіб отримали щеплення. Сподіваюсь, що вже до кінця липня усі ми будемо захищені, — написав він у своїй мережі в Facebook.

Нагадаємо, що після довгої боротьби проти коронавірусної хвороби, від ускладнень завданих вірусом помер відомий миколаївський краєзнавець, старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» Ігор Гаврилов.

Раніше теж від коронавірусу померла дружина Ігоря Гаврилова, співробітниця музею — Інна Гаврилова. 

7 квітня від коронавірусу помер директор музею Володимир Михайлов.