Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські гвардійці перевірили справність авто, на яких здійснюють патрулювання міста

21 июня, 2021 20 :21

У Миколаївській військовій частині 3039 пройшов перший етап річного технічного огляду автопарку.

Про це повідомляє пресслужба частини.

Під час огляду військовослужбовці продемонстрували справність своїх автомобілів та їх готовність до експлуатації. Технічний стан військової техніки визначається насамперед її справністю та надійністю в експлуатації.

«Підтримка військової техніки у готовності до виконання службово-бойових завдань вкрай важлива. Тому кожен із військовослужбовців нашої частини відповідально ставиться до своїх обов’язків та підтримує закріплену техніку на належному рівні»- розповів заступник командира з озброєння – начальник технічної частини підполковник Олександр Слива.

В ході технічного огляду був відзначений належний технічний стан автомобільної техніки та гідний рівень підготовленості. Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів військова частина пройшла на належному рівні.

Раніше повідомлялося, що миколаївські гвардійці разом із Службою судової охорони та нацполіцією тренувалися протидіяти злочинцям в разі загострення обстановки.