Електрифікацію дільниці Долинська — Миколаїв — Колосівка планують почати наступного року

21 июня, 2021 16 :47

До кінця цього року підрядника на електрифікацію дільниці Долинська — Миколаїв — Колосівка буде визначено і вже наступного – залізниця розпочне роботи електрифікації.

Про це повідомляє URM.

За словами директора регіональної філії “Одеська залізниця” Сергія Нікуліна, кошти, надані Європейським банком реконструкції та розвитку уже зарезервовані. Наразі відбувається тендерна процедура для визначення підрядної організації. На черзі – реалізація проектів локального характеру з розвитку внутрішньопортових колій та окремо станції Миколаїв-Вантажний.

«Вважаємо, що це основний перспективний напрямок, який буде прибутковим не лише для залізниці. Він суттєво вплине на економіку нашої держави в позивному ключі», — зазначив Нікулін.

У проекті також передбачено будівництво другої паралельної колії на одноколійних відрізках. Це дозволить збільшити швидкість руху, зменшити оборот вагонів та дасть можливість підвищити переробну спроможність станції.

«Майже по всім портам необхідна переробна можливість набагато більша, ніж та, яку ми зараз маємо. І це якраз гарний привід для залучення інвестицій та розвитку вхідної інфраструктури», — додав голова «Одеської залізниці».

В УЗ також відзначили — електрифікація дільниці Долинська-Миколаїв-Колосівка збільшить пропускну спроможність Миколаївського порту вдвічі.

Раніше повідомлялося, що для завершення будівництва тролейбусної лінії до віддаленого Корабельного району в Миколаєві потрібно ще приблизно 125 мільйонів.