Миколаївські морські піхотинці десантувались на Тендрівську косу

22 июня, 2021 10 :45

У рамках триденного тактико-стройового заняття особовий склад підрозділів окремої 36 бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського підвищував свою спроможність під час залучення до проведення морської десантної операції. Захід проходив у взаємодії з морською авіацією та корабельним складом Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю 36 ОБрМП.

Формат проведення навчань передбачав три етапи. В ході першого етапу було приведено у бойову готовність десантні підрозділи, здійснення маршу з пункту постійної дислокації в район завантаження на десантні засоби, другий – висадка повітряного та морського десанту на необладнаний берег Тендрівської коси з подальшим захопленням острова, забезпечення його охорони і оборони. У ході заключного етапу навчань для морських піхотинців, після повернення на середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» і переходу морем до Очакова, стала охорона та оборона корабля від диверсійних дій умовного противника.

За словами керівника заняття підполковника Віктора Сікози, подібні заходи проводяться у підрозділах морської піхоти з метою бойового злагодження та перевірки готовності чергових сил і засобів. Це сприяє підвищенню рівня польового вишколу військовослужбовців, їх знань та умінь, що в подальшому забезпечує успішне виконання дій у межах визначених завдань.

Раніше повідомлялося, що морпіхи подолали психологічну полосу перешкод, щоб скласти присягу та отримати право носити штормові берети.