Миколаївська параплавчиня виборола право на участь у Паралімпійських іграх в Токіо

23 июня, 2021 10 :00

Національна паралімпійська збірна команда з плавання  на щорічному міжнародному турнірі з плавання, що проходив у Берліні з 12 по 20 червня виборола 24 нагороди  —  11 золотих, 8 срібних, 5 бронзових.

Команду України представляли 11 параплавців, серед яких миколаївка Ганна Гонтар, яка  здобула 2 срібні і 2 бронзові медалі.

Ганна перемогла на дистанції 50 м вільним стилем, стала другою на дистанції 100 м вільним стилем, 50 м батерфляй, дворазовою бронзовою призеркою на дистанціях 200 м (комплексне плавання) та 100 м на спині. За результатами змагань спортсменка отримала міжнародну кваліфікацію та право виступати на Паралімпійських іграх, які відбудуться у серпні в Токіо.