Мешканця Вознесенська засудили на 8 років за навмисне вбивство

22 июня, 2021 16 :45

Вознесенською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 47-річного жителя міста Вознесенськ за скоєння замаху на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині (п. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

У ході судового розгляду доведено, що 27 січня 2021 року в приміщенні залу очікування залізничного вокзалу в Вознесенську зловмисник, під час нетверезої сварки, яка раптово виникла на ґрунті неприязних стосунків, наніс 27-річному місцевому жителю 4 ножових поранення в область життєво важливих органів.

Незважаючи на невизнання обвинуваченим своєї вини, здобуті органом досудового розслідування та надані стороною обвинувачення докази суд визнав достатніми та допустимими та прийняв рішення про обґрунтованість висунутого обвинувачення.

18 червня 2021 року вироком Вознесенського міськрайонного суду  чоловіка визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що в Вознесенському районі під час застілля чоловік вдарив свого зятя ножем к груди. Постраждалий помер на місці.