Миколаївські спортсмени здобули понад 10 нагород із різних видів спорту

23 июня, 2021 09 :08

Вихованці дитячих спортивних шкіл Миколаєва здобули 11 нагород на змаганнях із різних видів спорту.

Про це повідомляється на сайті міськаради.

  • СДЮСШОР №6

20 червня в Умані завершилися змагання з боксу в рамках Гімназіади України. На ринзі Уманського державного педагогічного університету вихованець СДЮСШОР №6 Анатолій Ем у ваговій категорії до 54 кг у фіналі переміг Олександра Васька з Івано-Франківської області.

Тренер: Леонід Мальков.

  • ДЮСШ №1

З 16 по 20 червня в місті Генічеськ проводився Командний Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

В змаганнях брали участь спортсмени з 8-ми областей України: Львівської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Вінницької, Миколаївської та м. Київ.

Серед чоловіків в командних змаганнях вихованці ДЮСШ №1 м. Миколаєва посіли перше місце в складі: Чербу Роман, Чудаков Костянтин, Бєлих Дмитро, Стаценко Микита.

У загальнокомандному заліку наша команда в складі: Чербу Роман ,Чудаков Костянтин ,Бєлих Дмитро, Стаценко Микита, Адамова Аліса, Абрамова Софія, Фасій Інна, Партаєва Олександра посіли І місце.

На Всеукраїнських змаганнях у віковій групі 2006-2007 року народження 3 місце посів Костенко Дмитро. У групі 2005-2006 року народження бронзу виборов Бєлих Дмитро.

Тренерський склад: заслужені тренери України Семенуха Віктор, Фролова Наталія, Майстер спорту України Ціолковська Ольга.

Крім того, 20-го червня в селищі Миколаївської районної Радсад проводився відкритий обласний турнір на приз пам’яті героя України М.І. Белянка з настільного тенісу, в якому брали участь вихованці ДЮСШ№1.

На змагання приїхали 50 спортсменів з 5-ти областей. Команда ДЮСШ№1 – посіла третє місце. Дівчата 2008-2009 року народження в особистих змаганнях: Найчук Вероніка — І місце. Нужина Ліза — ІІІ місце.

Серед хлопців 2008-2009 року народження наші спортсмени посіли такі місця: Кафтан Максим — ІІІ місце, Гадулян Влад-ІV, Торган Даніель – V.

Тренерський склад: майстри спорту України Зубенко Ігор Володимирович та Ключко Володимир Трохимович.