Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські спортсмени здобули понад 10 нагород із різних видів спорту

23 июня, 2021 09 :08

Вихованці дитячих спортивних шкіл Миколаєва здобули 11 нагород на змаганнях із різних видів спорту.

Про це повідомляється на сайті міськаради.

  • СДЮСШОР №6

20 червня в Умані завершилися змагання з боксу в рамках Гімназіади України. На ринзі Уманського державного педагогічного університету вихованець СДЮСШОР №6 Анатолій Ем у ваговій категорії до 54 кг у фіналі переміг Олександра Васька з Івано-Франківської області.

Тренер: Леонід Мальков.

  • ДЮСШ №1

З 16 по 20 червня в місті Генічеськ проводився Командний Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

В змаганнях брали участь спортсмени з 8-ми областей України: Львівської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Вінницької, Миколаївської та м. Київ.

Серед чоловіків в командних змаганнях вихованці ДЮСШ №1 м. Миколаєва посіли перше місце в складі: Чербу Роман, Чудаков Костянтин, Бєлих Дмитро, Стаценко Микита.

У загальнокомандному заліку наша команда в складі: Чербу Роман ,Чудаков Костянтин ,Бєлих Дмитро, Стаценко Микита, Адамова Аліса, Абрамова Софія, Фасій Інна, Партаєва Олександра посіли І місце.

На Всеукраїнських змаганнях у віковій групі 2006-2007 року народження 3 місце посів Костенко Дмитро. У групі 2005-2006 року народження бронзу виборов Бєлих Дмитро.

Тренерський склад: заслужені тренери України Семенуха Віктор, Фролова Наталія, Майстер спорту України Ціолковська Ольга.

Крім того, 20-го червня в селищі Миколаївської районної Радсад проводився відкритий обласний турнір на приз пам’яті героя України М.І. Белянка з настільного тенісу, в якому брали участь вихованці ДЮСШ№1.

На змагання приїхали 50 спортсменів з 5-ти областей. Команда ДЮСШ№1 – посіла третє місце. Дівчата 2008-2009 року народження в особистих змаганнях: Найчук Вероніка — І місце. Нужина Ліза — ІІІ місце.

Серед хлопців 2008-2009 року народження наші спортсмени посіли такі місця: Кафтан Максим — ІІІ місце, Гадулян Влад-ІV, Торган Даніель – V.

Тренерський склад: майстри спорту України Зубенко Ігор Володимирович та Ключко Володимир Трохимович.