Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Дельта» наступає: сьогодні в Україні збирається РНБО, щоби обговорити загрозу нового штаму коронавірусу

23 июня, 2021 14 :35

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України в середу, 23 червня, збереться на засідання для обговорення загрози для України «індійського» штаму коронавірусу.

Про це у Facebook повідомив голова парламентського комітету здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

“Планується нарада в РНБО, на якій одне з питань стосується саме загрози появи в Україні «індійського» штаму. Українці втомились від карантинних обмежень, але ситуація дійсно загрозлива”, — повідомив Радуцький.

Наразі потрібно розглянути наступні заходи:

  • Повернути обов’язкове ПЛР-тестування на кордоні (зокрема для українців, котрі повертаються з курортних напрямків – Туреччини, Єгипту тощо);
  • Посилити контроль щодо карантинних обмежень;
  • Максимально прискорити вакцинацію (у першу чергу представників груп, які за родом діяльності стикаються з великою кількістю людей — працівників транспортної галузі, громадського харчування, вчителів та інших);
  • Посилити аналітичну роботу, налагодивши централізований збір даних про всі випадки захворювання на COVID-19, визначивши більш та менш вразливі для вірусу групи населення;
  • Продовжити інтенсивну підготовку опорних лікарень до четвертої хвилі.

“Поки у країні фіксуються рекордно низькі показники нових хворих на коронавірус, в нас є час підготувати лікарні: закупити необхідне обладнання, встановити кисневі станції, посилити команди лікарів. Дуже хочу, щоб все це нам не знадобилося, але бути наготові потрібно!” — написав Радуцький.