Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Центральний суд залишив під вартою підлітка, який помстився за вбивство дядька

23 июня, 2021 11 :10

Слідчий суддя Центрального районного суду Миколаєва Дмитро Тішко продовжив строк тримання під вартою 17-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у навмисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України).

Про це повідомляє пресслужба суду.

Відомо, що 15 квітня 2021 року, близько 23:00 , підозрюваний в дворі житлового будинку по вул.Декабристів у м.Миколаєві, очікував на приїзд 38-річного знайомого, який раніше притягався до кримінальної відповідальності, з яким у підозрюваного були давні неприязні відносини.

Коли громадянин чоловік приїхав та вийшов із машини, підозрюваний достав пістолет, невстановленої марки та чотири рази вистрілив у бік свого знайомого. Той намагався втекти до під’їзду свого будинку, але не встиг.

Внаслідок отриманих вогнепальних поранень чоловік помер, а підозрюваний з місця злочина зник.

Прокурор просив суд продовжити строки тримання під вартою щодо підозрюваного, наполягаючи, що ризики, встановлені під час обрання запобіжного заходу не зникли та не зменшились.

Захисник та підозрюваний заперечували проти задоволення клопотання.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Дмитро Тішко ухвалив продовжити строк дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою без права внесення застави до 18.08.2021 року.

Окрім цього, слідчим суддею задоволено клопотання про продовження строків досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, що юнака було затримано 28 квітня за підозрою у вбивстві 38-річного чоловіка, яке він скоїв 15 квітня у дворі багатоповерхівок по вулиці Декабристів. Від отриманих кульових поранень у спину чоловік загинув. За попередньою версією слідства, мотивом вбивства стала кровна помста за вбивство рідного дядька неповнолітнього, яке сталося у 2006 році.

А 29 квітня Заводський районний суд взяв 17-річного хлопця під варту на два місяці без права внесення застави.