Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Миколаївоблтеплоенерго» придбало новий екскаватор-навантажувач

23 июня, 2021 15 :50

У рамках інвестиційної програми 2021 року автопарк  ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» поповнився  екскаватором-навантажувачем CUKUROVA 880S на шасі з пневмоколісним ходом.

Про це повідомили на підприємстві.

«Техніка, яка є на балансі ОКП Миколаївоблтеплоенерго» фізично зношена та морально застаріла, що тягне за собою значні фінансові вкладення для проведення відновлювальних та ремонтних робіт на її утримання. Це значно ускладнює проведення робіт по підготовці підприємства до опалювального сезону. У цьому випадку раціональніше придбати нову техніку, аніж постійно ремонтувати ту, якій вже понад 30 років», — прокоментував директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Зазначається, що екскаватор CUKUROVA 880S призначений для розробки ґрунтів і навантаження сипучих матеріалів. Відвал екскаватора обладнаний вилами та може використовуватись як вилочний навантажувач.

Крім того, екскаватор має більшу маневреність, може виконувати глибшу розробку ґрунтів, швидше пересувається містом у порівнянні з застарілою технікою підприємства.

Нагадаємо, що директор міського підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» побоюється значного росту тарифу для населення. Причиною цього він називає рішення держави та компанії НАК «Нафтогаз» України.