Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві ледь не потонули двоє чоловіків: один намагався перепливти Південний Буг

23 июня, 2021 14 :09

З початку 2021 року на водних об’єктах Миколаївщини потонуло 25 людей. Переважна більшість трагічних випадків сталась через нехтування правилами безпеки під час рибної ловлі та купання. На що слід звернути особливу увагу мешканцям нашого краю.

Про це повідомляє пресслужба ДНСН регіону.

Останніми днями рятиувальники Миколаївщини двічі викликались на допомогу громадянам.

Так, 21 червня, о 19:40 за екстреним номером “101” сповістили про те, що поблизу Варварівського моста, на річці Південний Буг чоловік потребує допомоги.

Рятувальники управління прибули на виклик та на надувному моторному човні Колібрі КМ-360D дістались до плавця, який намагався перепливти річку у нетверезому стані. Чоловіка 1987 р.н. транспортували на берег, де чекали вже співробітники поліції, які поспілкувались з ним щодо небезпеки купання напідпитку.

Наступного дня, 22 червня, об 11 годині рятувальникам від поліцейських надійшло повідомлення про те, що посеред річки Південний Буг (мікрорайон Намив) знаходиться чоловік та потребує допомоги.

Рятувальники прибули на виклик та з’ясувалось, що громадянин зміг дістатись берега сам.

Співробітники Служби порятунку просять громадян дотримуватися правил безпеки та нагадують, що категорично неможна родити на водних об’єктах:

  • заходити у воду у нетверезому стані;
  • запливати за територію пляжу, яка огороджена буйками;
  • підпливати до суден і моторних човнів, що рухаються;
  • стрибати у воду з плавзасобів, споруд та предметів, які для цього не призначені;
  • допускати у воді грубі ігри із захопленням рук та ніг учасників;
  • подавати хибні сигнали біди;
  • тим, хто не вміє плавати, заходити у воду глибше, ніж до пояса;
  • перебувати довго у воді у спекотну погоду;
  • пускати малолітніх дітей на відпочинок до води самих.

Минулого тижня рятувальники вже діставали з води чоловіка, який також намагався перепливти Південний Буг. Плавця вдалося витягнути з води та живим доставити до берега.

А минулого місяця на Намиві на відстані орієнтовно 80 м від берега в акваторії Бузького лиману ледь не потонула дівчина. Рятувальники витягли постраждалу з води та діставили до берега.