Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Ремонт траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ у межах Миколаєва продовжився після дощів

23 июня, 2021 13 :12

Постійні дощі та зливи минулого тижня внесли свої корективи та дещо пригальмували темпи виконання ремонтних робіт на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ у межах міста Миколаєва. Але щойно погода стабілізувалася, підрядник всі вихідні та святкові дні, у декілька змін наздоганяв втрачений через негоду час.

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Наразі на вулиці Веселинівській завершено роботи з влаштування нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону. Рух транспорту цією вулицею відновлено.

Дорожники перебазували техніку на Одеське шосе. Тут для зручності водіїв проїзд транспорту не перекрито, а дорогу розділено на 2 смуги. По правій смузі руху виконуються ремонтні роботи: відфрезеровано старе покриття та розпочато роботи з укладання вирівнюючого шару асфальтобетону. Проїзд транспорту в Одеському напрямку забезпечується лівою смугою руху.

Нагадуємо, що завдяки національній програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч буде відновлено дорогу М-14 у межах міста Миколаєва, а саме вулиці: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська (від вул. Нікольська до вул. Пушкінська), Нікольська (від вул. Пушкінська до вул. Велика Морська), Пушкінська (від вул. Велика Морська до Інгульського мосту), проспект Героїв України та покриття Варварівського та Інгульського мостів.