Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські спецпризначенці взяли участь у міжнародних навчаннях на британському есмінці Її Величності Королеви Великобританії

23 июня, 2021 18 :49

Сили Спеціальних Операцій України, Великобританії та США провели спільне тренування на британському есмінці Її Величності Королеви Великобританії «Defender» Королівського Військово-морського флоту Великобританії.

Про це повідомляє пресслужба 73-го морського центру СпП ім кошового отамана Антіна Головатого.

Зведена абордажна група спеціальних операцій (з української сторони 73 морський центр спеціального призначення) провели спільне тренування, де відпрацювали абордажні дії на британському есмінці «Defender».

Абордажні дії полягають в неочікуванному для противника захопленні судна. Також абордажні дії використовуються для звільнення кораблів від піратів.

Цей захід в черговий раз довів, що Сили Спеціальних операцій Збройних Сил України здатні виконувати завдання на рівні з колегами з НАТО.

Оператори 73 морського центру гідно увійшли до міжнародної сім’ї SOF та показали, що в будь-який момент готові до проведення спільних операцій.

Раніше повідомлялося, що розвідники 73-го морського центру провели нічні навчання та відпрацювали нічні десантування у тил ворога .