Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Через спеку та вологість у Миколаєві значно почастішали випадки сальмонельозу та кишкових інфекції, — Шамрай

23 июня, 2021 11 :34

У зв’язку зі довготривалими зливами, а також спекою, яка приходить після них, у місті частіше почали виявляти випадки захворюваності кишковими хворобами.

Про це під час брифінгу розповіла начальниця міського управління Ірина Шамрай, повідомляє кореспондент MyCity.

«Сьогодні ви бачите, який спалах у нас йде сальмонельозу, кишкових інфекцій. У Зв’язку зі спекою та вологою зараз дійсно збільшиться кількість таких пацієнтів. Сьогодні дитяча лікарня №2 заповнена пацієнтами не «ковідними», це доказують всі тести, які проводять. Тому що діти пішли в організовані колективи, поїхали в табори, відвідують дитячі садочки. Звісно, ось такі контакти побільшали, вони викликають те, що збільшується захворюваність, і не «ковідна», — розповіла Шамрай.

Нагадаємо, раніше головний лікар обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова застерігала миколаївців через високу ймовірність спалаху холери й інших інфекційних захворювань.