Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Ми з колегами з роботи хочемо отримати щеплення від коронавірусу, що нам робити? – Пояснення від міськради Миколаєва

23 июня, 2021 12 :21

Будь-який колектив, що висловив бажання вакцинуватися проти коронавірусу COVID-19, може дуже просто це зробити, надіславши на електронну адресу управління охорони здоров’я міської ради список із людей.

Про це розповіла начальниця управління Ірина Шамрай, повідомляє кореспондент MyCity.

Як говорить Шамрай, зараз у місті працює окрема структура, яка займається лише вакцинацією.

«У нас виділений окремий відділ, який займається виключно питаннями Щеплень, є відповідальна особа, яка скеровує всі бригади, організовує роботу пунктів і координує всі дії», — пояснила начальниця.

Шамрай розповіла покроковий алгоритм, як колектив або окрема особа може отримати вакцину:

«Якщо ви хочете організовано щепити весь колектив, є на сайті нашого міського управління електронна адреса. На цю адресу ви надсилаєте список людей, які бажають бути щеплені й виявили згоду – тому що щеплення проводиться виключно на добровільній основі – і визначаєте людину, яка буде контактною для організації колективу.  З нею зв’яжеться наш фахівець, і вже найближчим часом виїздить бригада. У нас є такі випадки, що на ранок присилають список, а після обіду вже виїжджає бригада і працює над щепленням. Робота організована», — розповіла Шамрай.

Електронна адреса управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради: [email protected].

Вона також додала, що сам укол займає не менше кількох десятків секунд, а ось процедура підготовки, первинного огляду, заповнення документів тощо займає куди більше часу. Але з цим нічого зробити не можна, адже такий порядок дій визначений державою.

Раніше MyCity писало про те, як швидко зареєструватися на вакцинацію через портал «Дія».