Комісія за оплату послуг у ПриватБанку зросла: хто і скільки платитиме

23 июня, 2021 20 :28

ПриватБанк підвищив комісії на оплату послуг і товарів через Приват24: замість 1 грн доведеться платити 0,5% від суми. Зараз таке нововведення запровадили в Донецькій, Київській, Луганській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, а до кінця року поширять по всій країні.

Про це розповів прессекретар ПриватБанку Олег Серга, передає OBOZREVATEL.

«Минулий тариф був, можна сказати, акційним. Ми будемо стежити за ситуацією на ринку. Наше завдання, щоб тариф був конкурентоспроможним і доступним для клієнтів. Поступово, до кінця року, новий тариф пошириться по всій країні», – заявив представник ПриватБанку.

Зазначається, що мова йде не про комісію за перекази, а за оплату товарів і послуг бізнесу за допомогою Приват24. Тобто якщо ви хочете перевести гроші зі своєї картки на іншу картку фізичної особи, нові правила вас не зачеплять.

Нова комісія може виявитися навіть більш вигідною, ніж попередня, але все залежить від суми. Загалом більшість банків уже перейшла на комісію у відсотках від суми платежу, залишати фіксований платіж банку невигідно.

Раеіше повідомлялося, що Приватбанк перерахував до держбюджету 19,4 млрд грн дивідендів, спрямованих на виплату акціонеру банку — державі.