Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

За тиждень на Миколаївщині рибпатруль виявив близько 40 порушень риболовлі: у воду випущено 30 кг риби

23 июня, 2021 17 :49

Державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля продовжують здійснювати на водоймах Миколаївщини превентивні заходи, спрямовані на запобігання грубих порушень правил рибальства.

Про це повідомляється на офіційній сторінці організації у Фейсбук.

Так, за період з 16 по 23 червня було виявлено та вилучено з водойм – 436 од. незаконних знарядь лову: сітки – 44 од., ятері – 7 од., раколовки – 385.

У заборонених знаряддях лову знаходилось близько 30 кг. екземплярів водних біоресурсів. Усі живі водні організми були випущені у природне середовище існування.

Крім цього, викрито 39 порушень природного законодавства з яких 18 грубих за ознаками ч.4 ст.85 КУпАП зі збитками на суму 1819 гривень.

Протягом тижня на р. Висунь Казанківського району Миколаївської області було організовано цілодобове чергування рибалок спілки «Олександрівське» в місцях розливів та виходу риби на нерест.

Миколаївський рибоохоронний патруль закликає не порушувати Правила любительського та спортивного рибальства. У разі виявлення порушень у сфері рибальства та торгівлі водними біоресурсами, прохання телефонувати на «гарячу лінію» — (099)663-82-00.

Нагадаємо, що рибпатрулем було виявлено грубе порушення правил рибальства та конфісковано 350 раколовок у річці Південний Буг,